تاریخچه و سوابق

پندوک چگونه با خشکبار گره خورد و سابقه چگونه شکل گرفت ؟
حدود سال ۱۳۱۰ پدربزرگم در زمینه خشکبار و تولید نخودچی به صورت کاملا سنتی پرداخته نخودچی مرغوب تولیدی را به صورت عمده به تهران و اصفهان عرضه می کردند . بعدها پدرم در کاشان با راه اندازی آجیل فروشی خوبی در بازار آنرا سامان دادند . ودر سال ۱۳۴۵ با حضور در تهران، خشکبار رزازی را در بازار چهل تن ( انتهای بازار آهنگرها ) افتتاح کرده وبه فروش عمده و خرده انواع خشکبار بصورت خام و فرآوری شده پرداختند . ازسال ۱۳۸۷ من نیز بصورت جدی به این عرصه وارد به اداره خشکبار رزازی پرداختم . عملا با مسائل و حساسیتهای انواع خشکبار و خرید وفروش آن شناخت پیدا کردم . سال ۱۳۹۴ ، به فروش و تجارت عمده خشکبار ، بخصوص پسته روی آورده و فعالیت حرفه ای خودرا در سرای امید بازار تهران ادامه دادم . اواخر سال ۱۳۹۵ علاوه بر آن با افتتاح خشکبار پندوک به عرضه خشکبار ممتاز با بسته بندی شکیل ، مشتریان خاص و توریستهای خارجی را در هتل لاله تهران و هتل بزرگ شیراز به خود جذب نمود . و اینک با بهره مندی از تجربه و حفظ این نام تجاری " پندوک " ، بر عرضه غیر حضوری انواع خشکبار مرغوب، سالم و قابل دفاع با استفاده از علوم روز و شیوه های نوین ارتباطی روی آوردیم. قطعا پیشنهادها و حمایت شما مارا دراین عرصه امیدوار و پایدار می نماید .

پندوک به چه معنی است؟

معنی و مفهوم پندوک ...

پندوک در فارسی قدیم به معنای فندق است ، یعنی در اصل ابتدا پندوک بوده و بعد از معرب تبدیل به فندق شده است . در سیستان امروز نیز به عنوان اسم نیز کاربرد دارد . پندوک یا فندق نام یکی از انواع خشکبار بوده ، و نام کاملا فارسی و ایرانی است . واز نظر گویش و عدم تکراری بودن برای نام تجاری مناسب است . این نام و برند در اواخر سال ۱۳۹۶ به ثبت رسید .

پندوک میخواهد چگونه عمل نماید ؟

هدف ما حفظ سلامتی ، و رفع بیماریها در جامعه است

پندوک می خواهد انواع خشکبار مرغوب را پس از بررسی کیفی با درجه ممتاز و یک را بصورت غیر حضوری با بسته بندی شکیل و جذاب در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار دهد . البته بخش سفارشات با بسته بندی خاص و ویژه نیز با حمایت شما عزیزان بزودی فعال خواهد شد . کیفیت را فدای قیمت وارزانی نمی کنیم . هرچند با قیمت مناسب محصولات را به شما می رسانیم. کیفیت مرغوب و ایده آل را با کمترین قیمت ممکن ارائه میدهیم . ودرجات مختلف محصولات قیمتی متناسب دارند . وجه محصول پس از تحویل دریافت میشود . و هزینه پیک در خرید های بالای ۵۰۰ هزارتومان به عهده پندوک است . پندوک امین شما خواهد بود . صداقت عملی را سرلوحه کارمان قرار میدهیم . اگر کالایی ضعیف تر است ، اعلام کرده و ارزان تر به فروش می رسانیم. وکالا را آنگونه که هست معرفی می نماییم . تلاش می نماییم با آگاهی دادن و معرفی محصولات ، شمارا بهتر و بیشتر آشنا نماییم . و بخش دانشنامه و پرسش وپاسخ براین اساس تنظیم شده است . هیچ گاه کم فروشی نکرده ووزن واقعی سفارش ارائه میشود . و هزینه های بسته بندی ( خاص ) مجزا بر قیمت اضافه میشود . در سفارشهای کلی و تعداد دار ، هزینه بسته بندی به عهده پندوک است . پندوک علاقمند به حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری افراد جامعه است . محصول سالم را ارائه نموده و خواص آنرا به شما معرفی می نماییم . می دانیم به دلایل مختلف خشکبار تبدیل به محصول فصلی و تنقلاتی شده ، و تلاش می کنیم ضمن ارائه محصولات متنوع و جذاب در آن ایام ، زمینه آشتی شما با خشکبار سالم و پرخاصیت برای دیگر زمانها فراهم کنیم . به گونه ای که این اقلام به سبد مصرفی خانواده ها و فرزندانتان برگردد . شاید مسائل مالی عاملی بر کاهش تقاضای خشکبار باشد ، ولی اگر بخشی از هزینه صرف پندوک و خشکبار خوش مزه و سالم آن شود ، با حفظ سلامتی از صرف هزینه درمانی پیشگیری نمایید . با پندوک، تغذیه صحیح و سالم سلامتی را برای خود و دوستان تان همیشگی نمایید .


چرا پندوک؟

هدف ما حفظ سلامتی ، و رفع بیماریها در جامعه است

  • هیچگاه کم فروشی نکرده ووزن واقعی را ارائه میکنیم و هزینه های بسته بندی مجزا از وزن بر قیمت اضافه میکنیم. ودر سفارشهای مازاد ، هزینه بسته بندی را به عهده میگیریم.
  • در فروش حداقل ی هزینه کرایه پیک با مشتری است. ولی خرید مازاد بر 500 هزارتومان ، هزینه پیک وارسال را می پذیریم.
  • از ناآگاهی مشتریان سوء استفاده نکرده ودراگاهي و شناخت آنان درمورد خشکبار تلاش میکنیم. و بخش دانشنامه و پرسش وپاسخ براین اساس تنظیم شده است .
  • میدانیم که خشکبار تبدیل به محصولی فصلی شده. ضمن ارائه محصولات متنوع و جذاب دراین مقاطع ، برای سلامتی مردم تلاش میکنیم تا در مقاطع زمانی مختلف محصولات ما را سفارش دهند.
  • با پندوک ، تغذیه صحیح و سلامتی را برای خود و دوستانمان همیشگی کنیم .